OGRÓD BOTANICZNY GOŁUBIE

W sobotę majową wybraliśmy się na wycieczkę do ogrodu botanicznego w Gołubiu.Pojechaliśmy SKM do Skorzewa i stamtąd czerwonym szlakiem do Gołubia. Po drodze odwiedziliśmy chatkę naszej koleżanki, uroczą chałupkę w kaszubskim klimacie. Słoneczny prawie letni dzień, trasa nie za długa i piękny ogród na koniec. W wycieczce udział wzięło 13 osób. Część grupy pomaszerowała dalej do Krzesznej, a reszta poszła na piwo w Gołubiu.Wszyscy spotkaliśmy się w pociągu powrotnym.

Planowane imprezy

SOBÓTKA w kajaku.

24.06.26

W dniu 24.06.26 Sobótka /Środa – Jana i Danuty/ płyniemy na jednodniowy spływ z niewielkim ogniskiem po drodze i puszczaniem wianków. Kajaki bierzemy z Żabiego Kruka, dostarczają je do przystani…

Szczegóły

TYDZIEŃ rowerowo/kajakowy

01.08.2026 / 08.08.2026 sobota/sobota

Na tydzień rowerowo kajakowy 2026, wybraliśmy ośrodek Leśne Ustronie w Witnicy https://www.booking.com/hotel/pl/lesne-ustronie.pl.html Pokoje 2/3 osobowe z łazienkami. Ośrodek nad jeziorem z kąpieliskiem w otulinie Parku Narodowego Ujście Warty w woj….

Szczegóły