PO CHOINKĘ

Byliśmy u Ninki i Marka w Krzesznej po choinkę. To wymyślony przez nich pretekst, aby wyjść z domu i trochę pobyć w lesie.Z uwagi na pandemię, krótki dzień i mglistą pogodę było nas niewiele osób. W obecnej sytuacji wszystkim trudno żyć i każda nawet maleńka chwilka spędzona z przyjaciółmi jest bezcenna. Odbyła się wycieczka nad jezioro, poczęstunek u gospodarzy oraz wspólne śpiewanie kolęd. Każdy otrzymał małą niespodziankę od Mikołaja. Nam się trafiła choineczka z gniazdkiem ptaszka. Może to znak , w przyszłym roku ma się urodzić nasz pierwszy wnuczek. Świerk już jest w domu i pachnie. Póki co żyjemy. Do następnego razu. Dziękujemy Nineczko i Marku.

Planowane imprezy

SOBÓTKA w kajaku.

24.06.26

W dniu 24.06.26 Sobótka /Środa – Jana i Danuty/ płyniemy na jednodniowy spływ z niewielkim ogniskiem po drodze i puszczaniem wianków. Kajaki bierzemy z Żabiego Kruka, dostarczają je do przystani…

Szczegóły

TYDZIEŃ rowerowo/kajakowy

01.08.2026 / 08.08.2026 sobota/sobota

Na tydzień rowerowo kajakowy 2026, wybraliśmy ośrodek Leśne Ustronie w Witnicy https://www.booking.com/hotel/pl/lesne-ustronie.pl.html Pokoje 2/3 osobowe z łazienkami. Ośrodek nad jeziorem z kąpieliskiem w otulinie Parku Narodowego Ujście Warty w woj….

Szczegóły