Słupia 2025

Na drugi spływ w sezonie 2025, popłynęliśmy na Słupię. Trasę z Soszycy do jeziora głębokiego, podzieliliśmy na dwa etapy.

W sobotę niestety było zimno i trochę popadało, ale etap do Gołębiej Góry, przebiegł spokojnie. Nocleg mieliśmy w Zawiatach w ogrzewanych domkach z łazienkami i wyżywieniem. Drugi etap, już przy lepszej pogodzie był trudniejszy. Zaliczyliśmy jedną wywrotkę, utopiliśmy zegarek i w całym składzie dopłynęliśmy do mety. W spływie uczestniczyło 20 osób / 18 pływających. link do zdjęć, niebawem.

Złotego Kajakarza, otrzymali Ewa i Tadeusz, aby nie rezygnowali z aktywnego uczestnictwa w naszym pływaniu, mimo przejściowych kłopotów zdrowotnych.

Planowane imprezy

SOBÓTKA w kajaku.

24.06.26

W dniu 24.06.26 Sobótka /Środa – Jana i Danuty/ płyniemy na jednodniowy spływ z niewielkim ogniskiem po drodze i puszczaniem wianków. Kajaki bierzemy z Żabiego Kruka, dostarczają je do przystani…

Szczegóły

TYDZIEŃ rowerowo/kajakowy

01.08.2026 / 08.08.2026 sobota/sobota

Na tydzień rowerowo kajakowy 2026, wybraliśmy ośrodek Leśne Ustronie w Witnicy https://www.booking.com/hotel/pl/lesne-ustronie.pl.html Pokoje 2/3 osobowe z łazienkami. Ośrodek nad jeziorem z kąpieliskiem w otulinie Parku Narodowego Ujście Warty w woj….

Szczegóły