WEL i już po!

Majówkę w tym roku spędziliśmy na Welu, pojechało 16 osób i 1 walet. Pierwszy dzień, piękna pogoda, ale już wieczorem powiało chłodem.Następne dni były chłodniejsze, padało jednak sporadycznie. Rzeka ciekawa, zmienna, a w Piekiełku bardzo ciekawa./ zaliczylismy 5 wywrotek/. Nasi gospodarze Państwo Michalscy / dom pod dębem/ prowadzą rodzinny interes agroturystyczny, zaangażowana jest cała rodzina. Zamówiliśmy spania, transport i kajaki. Pani Renata z córka Anią , świetnie gotują i można skorzystać z wyżywienia. Bardzo uczynni i przyjaźni ludzie. Generalnie byliśmy zadowoleni, ale chałupa wymaga doinwestowania. Wyjazd udany. Pozdrawiamy Dziadka na dębie!

Planowane imprezy

SOBÓTKA w kajaku.

24.06.26

W dniu 24.06.26 Sobótka /Środa – Jana i Danuty/ płyniemy na jednodniowy spływ z niewielkim ogniskiem po drodze i puszczaniem wianków. Kajaki bierzemy z Żabiego Kruka, dostarczają je do przystani…

Szczegóły

TYDZIEŃ rowerowo/kajakowy

01.08.2026 / 08.08.2026 sobota/sobota

Na tydzień rowerowo kajakowy 2026, wybraliśmy ośrodek Leśne Ustronie w Witnicy https://www.booking.com/hotel/pl/lesne-ustronie.pl.html Pokoje 2/3 osobowe z łazienkami. Ośrodek nad jeziorem z kąpieliskiem w otulinie Parku Narodowego Ujście Warty w woj….

Szczegóły